Lité podlahy Hradec Králové

Lití podlah patří mezi osvědčené technologie výroby podlah již dlouhá desetiletí. Od vynálezu betonu do dneška vznikla řada materiálů pro lité podlahy, které se liší užitnými vlastnostmi i způsobem použití. 

Lité podlahy Hradec Králové - rychlá realizace odolných podlah

Naši podlaháři Hradec Králové nabízejí službu Lité podlahy Hradec Králové zákazníkům v Hradci Králové a v Královéhradeckém kraji. Realizujeme lité podlahy ze všech osvědčených materiálů, s ohledem na předpokládané využití :

Betonové podlahy Hradec Králové

Služba Betonové podlahy Hradec Králové zahrnuje komplexní realizaci podlah z litého betonu. Provádíme výrobu betonových podlah na stavbách občanské vybavenosti i dodávky průmyslových betonových podlah s vysokými nároky na odolnost a trvanlivost v Hradci Králové a okolí. Betonové podlahy jsou osvědčeným řešením všude tam, kde je na prvním místě stavební pevnost, trvanlivost a opakovaná zatížitelnost podlah - výrobní haly, garáže, sklady, parkoviště apod. Betonové podlahy je možné plně zatížit za cca 72 hodin po jejich vylití. Lití betonových podlah provádíme s využitím moderní techniky a efektivními metodami bez vzniku odpadů.

Chci nabídku na lití betonové podlahy

 

 

Anhydritové podlahy Hradec Králové

Služba Anhydritové podlahy Hradec Králové zahrnuje komplexní realizaci podlah z anhydritu, tj. ze samonivelační směsi ze síranu vápenatého či z alfasádry. Provádíme výrobu anhydritových podlah u zákazníků kdekoli v Hradci Králové a v Královéhradeckém kraji. Anhydritové podlahy jsou moderním typem podlah, které najdou uplatnění především jako vynikající podlahový materiál pro podlahové vytápění, neboť mají vysokou tepelnou prostupnost a díky vysoké tekutosti při lití anhydritových podlah materiál dobře vyplní veškerý prostor okolo topných trubek a nevznikají žádné vzduchové kapsy. Pokládají se jako plovoucí podlahy, tj. bez spojení s podkladem a stěnami. Hodí se do všech prostor kromě místností trvale mokrých a vlhkých.

Chci nabídku na lití anhydritové podlahy

 

 

Cementové podlahy Hradec Králové

Služba Cementové podlahy Hradec Králové obnáší komplexní dodávky samonivelačních podlah z lité cementové směsi v Hradci Králové a v Královéhradeckém kraji.  Lití cementových podlah nahrazuje anhydritové podlahy v prostorách trvale vlhlých či mokrých, anebo v místnostech, kde se počítá s vysokým mechanickým zatížením. Stejně jako anhydrit se i cementové podlahy pokládají plovoucím způsobem, ale na rozdíl od nich je možné je využít i na velké plochy díky menší tepelné roztažnosti. Díky vysoké tepelné prostupnosti a tekutosti při aplikaci jsou výborným materiálem pro podlahové topení

Chci nabídku na lití cementové podlahy