Pokládání masivních dřevěných podlah Hradec Králové - pokládka podlah z dřevěného masivu

Podlaháři Hradec Králové nabízejí zákazníkům v Hradci Králové a v okolí Hradce Králové službu Pokládání dřevěných masivních podlah Hradec Králové. Její náplní jsou všechny práce, které vedou k realizaci dřevěné podlahy z masivu v domácnostech i v komerčních objektech.

Podlahářské služby - pokládání dřevěných masivních podlah Hradec Králové

Pokládání podlah z dřevěného masívu Hradec Králové - realizace podlah z opracovaných desek z masívního dřeva zahrnuje projektování, výrobu a pokládání dřevěných masívních podlah v Hradci Králové a okolí. Dřevěné masívní podlahy mají svoje nezastupitelné místo v historických budovách na celém území Hradce Králové, ale také na chalupách, ve stylových restauracích či penzionech v širokém okolí Hradce Králové. Nejen tradiční vzhled, zvuk a stylovost dřevěné podlahy z masívu, ale také možnost pozdější renovace dřevěných podlah činí dřevěné podlahy z masívního dřeva dobrou volbou mezi podlahovými materiály.

Chci nabídku na pokládku dřevěné masivní podlahy

 

 

 

Renovace dřevěných masivních podlah Hradec Králové

Služba renovace dřevěných masivních podlah Hradec Králové zahrnuje zbroušení horní vrstvy dřevěné masivní podlahy speciálním nízkoprašným brousicím strojem s odsáváním prachu a pilin, opravu hlubších rýh a děr, často také celkovou demontáž a opětovnou montáž dřevěné masivní podlahy, přičemž se vymění anebo opraví vadné desky. Nakonec provedeme jemné přebroušení spojů, nové zalištování rohů a přechodů a nalakování povrchu dřevěné masivní podlahy. V případě,kdy je Vaše masivní podlaha ještě v dobré celkové kondici, lze objednat jen broušení dřevěných desek bez demontáže celé podlahy, které vychází výrazně levněji než celková renovace dřevěné podlahy. Dodáme Vašemu domu v Hradci Králové anebo okolí Hradce Králové opět mladistvý vzhled bez zásahů do jeho tradičního vzhledu, který má často vyšší historickou hodnotu než nová moderní podlaha.

Chci nabídku na renovace dřevěných podlah

 

 

 

Které dřevěné podlahy nabízíme

Dřevěné podlahy Hradec Králové obsahují nabídku masivních dřevěných podlah prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři Hradec Králové doporučují zejména tyto osvědčené značky dřevěných masivních podlah :

  • Dřevěné podlahy Steirer Parkett - výrobce dřevěných podlah v provedení prken
  • Výroba dřevěných masivních podlah na míru našimi zkušenými stolaři a podlaháři

Chci nabídku na dřevěné podlahy